Terug

Heren 1

Ondersteuning

Functie Naam
Coach Marc Willemsen
Coach Marc Willemsen
Trainer Jan Leijten
Trainer Marc Willemsen

Aankomende speelronde

Thuis Uit Aanvang
Bommelerwaard H1 Horst H1
Meerssen H1 Berlicum H1
Peel en Maas H1 Heesch H1
Vlijmen H1 Cranendonck H1
Wijchen H1 Overbetuwe H1

Verslagen

Stand

Pos. Team # Punten W G V
1 Horst H1 10 30 10 0 0
2 Bommelerwaard H1 10 24 8 0 2
3 Meerssen H1 10 23 7 2 1
4 Wijchen H1 10 18 5 3 2
5 Berlicum H1 10 15 5 0 5
6 Deurne H1 10 14 4 2 4
7 Cranendonck H1 10 13 4 1 5
8 Peel en Maas H1 10 10 3 1 6
9 Vlijmen H1 10 7 2 1 7
10 Heesch H1 10 3 1 0 9
11 Overbetuwe H1 10 3 1 0 9

Wedstrijden

Datum Tegenstander Aanvang Locatie
10 mrt MHC Wijchen H1 n.n.b uit
17 mrt MHC Bommelerwaard H1 n.n.b thuis
24 mrt VMHC H1 n.n.b uit
31 mrt M.H.C. Deurne H1 n.n.b thuis
7 apr HV Meerssen H1 n.n.b uit
14 apr Hockeyclub Peel & Maas H1 n.n.b thuis
5 mei Mixed Hockey Club Heesch H1 14:30 uit
12 mei Hockeyclub Berlicum H1 n.n.b thuis
26 mei HC Cranendonck H1 n.n.b thuis
2 jun HC Horst H1 14:45 uit

Uitslagen

Thuis Uit Uitslag
ZONDAG 9 SEPTEMBER 2018
Heesch H1 Peel en Maas H1 3-1
Berlicum H1 Meerssen H1 2-3
Cranendonck H1 Vlijmen H1 4-1
Horst H1 Bommelerwaard H1 8-1
Overbetuwe H1 Wijchen H1 0-6
ZONDAG 16 SEPTEMBER 2018
Bommelerwaard H1 Overbetuwe H1 9-2
Deurne H1 Cranendonck H1 5-4
Vlijmen H1 Horst H1 1-3
Peel en Maas H1 Berlicum H1 4-3
Wijchen H1 Heesch H1 7-1
ZONDAG 23 SEPTEMBER 2018
Horst H1 Deurne H1 3-2
Overbetuwe H1 Vlijmen H1 0-6
Bommelerwaard H1 Wijchen H1 3-1
Cranendonck H1 Meerssen H1 5-5
Berlicum H1 Heesch H1 7-0
ZONDAG 30 SEPTEMBER 2018
Wijchen H1 Berlicum H1 3-1
Vlijmen H1 Bommelerwaard H1 1-3
Deurne H1 Overbetuwe H1 8-4
Meerssen H1 Horst H1 2-5
Peel en Maas H1 Cranendonck H1 4-5
ZONDAG 7 OKTOBER 2018
Bommelerwaard H1 Deurne H1 4-3
Vlijmen H1 Wijchen H1 4-4
Overbetuwe H1 Meerssen H1 1-8
Horst H1 Peel en Maas H1 9-0
Cranendonck H1 Heesch H1 4-1
ZONDAG 14 OKTOBER 2018
Deurne H1 Vlijmen H1 7-3
Heesch H1 Horst H1 0-7
Peel en Maas H1 Overbetuwe H1 9-2
Meerssen H1 Bommelerwaard H1 2-1
Berlicum H1 Cranendonck H1 7-2
ZONDAG 28 OKTOBER 2018
Overbetuwe H1 Heesch H1 5-1
Horst H1 Berlicum H1 5-1
Deurne H1 Wijchen H1 2-2
Bommelerwaard H1 Peel en Maas H1 5-1
Vlijmen H1 Meerssen H1 1-4
ZONDAG 4 NOVEMBER 2018
Peel en Maas H1 Vlijmen H1 7-3
Heesch H1 Bommelerwaard H1 1-8
Berlicum H1 Overbetuwe H1 7-2
Meerssen H1 Deurne H1 4-2
Wijchen H1 Cranendonck H1 3-1
ZONDAG 11 NOVEMBER 2018
Deurne H1 Peel en Maas H1 1-1
Meerssen H1 Wijchen H1 1-1
Horst H1 Cranendonck H1 4-1
Vlijmen H1 Heesch H1 4-0
Bommelerwaard H1 Berlicum H1 5-0
ZONDAG 18 NOVEMBER 2018
Horst H1 Wijchen H1 3-2
Heesch H1 Deurne H1 4-6
Berlicum H1 Vlijmen H1 1-0
Peel en Maas H1 Meerssen H1 4-6
Cranendonck H1 Overbetuwe H1 9-1
ZONDAG 25 NOVEMBER 2018
Wijchen H1 Peel en Maas H1 5-0
Bommelerwaard H1 Cranendonck H1 2-1
Deurne H1 Berlicum H1 4-5
Meerssen H1 Heesch H1 9-0
Overbetuwe H1 Horst H1 2-9