Terug

Jongens A2

Ondersteuning

Aankomende speelronde

Verslagen

Stand

Pos. Team # Punten W G V
1 Arnhem JA2 14 32 10 2 2
2 Arnhem JA1 14 28 9 1 4
3 Bemmel JA1 14 26 8 2 4
4 Union JA3 14 25 8 1 5
5 Wageningen JA2 14 24 7 3 4
6 Wijchen JA1 14 17 5 2 7
7 Nijmegen JA3 14 9 2 3 9
8 Overbetuwe JA2 14 0 0 0 14

Wedstrijden

Uitslagen

Thuis Uit Uitslag
ZATERDAG 27 OKTOBER 2018
Wijchen JA1 Wageningen JA2 1-1
Arnhem JA2 Bemmel JA1 6-1
Union JA3 Nijmegen JA3 2-0
Arnhem JA1 Overbetuwe JA2 9-0
ZATERDAG 3 NOVEMBER 2018
Bemmel JA1 Wijchen JA1 3-2
Wageningen JA2 Arnhem JA1 0-1
Overbetuwe JA2 Union JA3 0-16
Nijmegen JA3 Arnhem JA2 0-1
ZATERDAG 10 NOVEMBER 2018
Wijchen JA1 Nijmegen JA3 1-0
Arnhem JA2 Overbetuwe JA2 12-1
Bemmel JA1 Wageningen JA2 1-4
Union JA3 Arnhem JA1 4-0
ZATERDAG 17 NOVEMBER 2018
Overbetuwe JA2 Wijchen JA1 1-6
Arnhem JA1 Arnhem JA2 0-1
Nijmegen JA3 Bemmel JA1 2-6
Wageningen JA2 Union JA3 0-2
ZATERDAG 24 NOVEMBER 2018
Nijmegen JA3 Wageningen JA2 1-4
Bemmel JA1 Overbetuwe JA2 11-1
Arnhem JA2 Union JA3 4-1
Wijchen JA1 Arnhem JA1 0-4
ZATERDAG 1 DECEMBER 2018
Union JA3 Wijchen JA1 3-1
ZATERDAG 23 FEBRUARI 2019
Arnhem JA1 Bemmel JA1 1-2
ZATERDAG 9 MAART 2019
Overbetuwe JA2 Nijmegen JA3 0-11
ZATERDAG 16 MAART 2019
Bemmel JA1 Union JA3 4-2
Nijmegen JA3 Arnhem JA1 1-4
Wageningen JA2 Overbetuwe JA2 9-0
Wijchen JA1 Arnhem JA2 1-7
ZATERDAG 23 MAART 2019
Wageningen JA2 Wijchen JA1 1-0
Bemmel JA1 Arnhem JA2 0-5
Nijmegen JA3 Union JA3 1-2
Overbetuwe JA2 Arnhem JA1 0-5
ZATERDAG 30 MAART 2019
Arnhem JA2 Nijmegen JA3 1-1
Arnhem JA1 Wageningen JA2 0-1
Wijchen JA1 Bemmel JA1 1-3
Union JA3 Overbetuwe JA2 8-0
ZATERDAG 6 APRIL 2019
Wageningen JA2 Bemmel JA1 5-5
Overbetuwe JA2 Arnhem JA2 0-7
Arnhem JA1 Union JA3 3-1
Nijmegen JA3 Wijchen JA1 2-2
ZONDAG 7 APRIL 2019
Arnhem JA2 Wageningen JA2 2-4
ZATERDAG 13 APRIL 2019
Bemmel JA1 Nijmegen JA3 7-0
Wijchen JA1 Overbetuwe JA2 4-1
Arnhem JA2 Arnhem JA1 0-0
Union JA3 Wageningen JA2 4-1
ZATERDAG 11 MEI 2019
Overbetuwe JA2 Bemmel JA1 0-9
Union JA3 Arnhem JA2 1-4
Arnhem JA1 Wijchen JA1 3-0
Wageningen JA2 Nijmegen JA3 1-1
ZATERDAG 18 MEI 2019
Bemmel JA1 Arnhem JA1 3-4
Nijmegen JA3 Overbetuwe JA2 6-1
Wageningen JA2 Arnhem JA2 1-4
Wijchen JA1 Union JA3 4-3
ZATERDAG 25 MEI 2019
Overbetuwe JA2 Wageningen JA2 3-10
Union JA3 Bemmel JA1 3-3
Arnhem JA2 Wijchen JA1 1-2
Arnhem JA1 Nijmegen JA3 4-0