Terug

Dames 1

Ondersteuning

Functie Naam
Coach Angelique Sonnemans
Trainer Angelique Sonnemans
Assistent-trainer Esther Hamoen

Aankomende speelronde

Thuis Uit Aanvang
Druten D1 Drienerlo D1 12:30
Oude IJsselstreek D1 Overbetuwe D1 12:45
Avanti D1 UNO D1 12:45
Doetinchem D1 Dorsteti D1 12:45
Doorn D1 Culemborg D1 12:45
Dieren D1 Nijkerk D1 12:45

Verslagen

Stand

Pos. Team # Punten W G V
1 Drienerlo D1 4 12 4 0 0
2 Doetinchem D1 4 10 3 1 0
3 UNO D1 4 9 3 0 1
4 Avanti D1 4 8 2 2 0
5 Overbetuwe D1 4 8 2 2 0
6 Dorsteti D1 4 8 2 2 0
7 Culemborg D1 4 7 2 1 1
8 Dieren D1 4 4 1 1 2
9 Nijkerk D1 4 1 0 1 3
10 Doorn D1 4 0 0 0 4
11 Druten D1 4 0 0 0 4
12 Oude IJsselstreek D1 4 0 0 0 4

Wedstrijden

Datum Tegenstander Aanvang Locatie
9 okt HCOIJ D1 12:45 uit
16 okt Hockey Club Druten D1 12:45 thuis - Veld 1
30 okt WMHC Avanti D1 12:45 uit
6 nov Doetinchemse Hockey Club D1 12:45 thuis - Veld 1
13 nov Hockeyclub UNO D1 n.n.b uit
20 nov DHC Drienerlo D1 12:45 thuis - Veld 1
27 nov Dorsteti D1 12:45 uit
12 mrt CMHC D1 n.n.b thuis
19 mrt Nijkerk D1 n.n.b uit
26 mrt MHC Dieren D1 n.n.b thuis
2 apr Doornse Hockey Club D1 n.n.b uit
16 apr HCOIJ D1 n.n.b thuis
23 apr Hockey Club Druten D1 n.n.b uit
14 mei WMHC Avanti D1 n.n.b thuis
21 mei Doetinchemse Hockey Club D1 n.n.b uit
4 jun Hockeyclub UNO D1 n.n.b thuis
11 jun DHC Drienerlo D1 n.n.b uit
18 jun Dorsteti D1 n.n.b thuis

Uitslagen

Thuis Uit Uitslag
ZONDAG 11 SEPTEMBER 2022
Druten D1 Dorsteti D1 (0-1)final
Oude IJsselstreek D1 Avanti D1 (0-4)final
Doorn D1 Doetinchem D1 (1-5)scheduled
Dieren D1 UNO D1 (2-0)scheduled
Nijkerk D1 Drienerlo D1 (1-5)scheduled
Culemborg D1 Overbetuwe D1 (2-2)final
ZONDAG 18 SEPTEMBER 2022
UNO D1 Doorn D1 (5-0)final
Doetinchem D1 Oude IJsselstreek D1 (3-0)final
Avanti D1 Druten D1 (4-0)final
Dorsteti D1 Culemborg D1 (5-2)final
Overbetuwe D1 Nijkerk D1 (4-1)final
Drienerlo D1 Dieren D1 (2-0)scheduled
ZONDAG 25 SEPTEMBER 2022
Druten D1 Doetinchem D1 (0-5)final
Oude IJsselstreek D1 UNO D1 (0-9)final
Doorn D1 Drienerlo D1 (1-4)final
Dieren D1 Overbetuwe D1 (1-1)final
Nijkerk D1 Culemborg D1 (1-4)final
Avanti D1 Dorsteti D1 (2-2)final
ZONDAG 2 OKTOBER 2022
Culemborg D1 Dieren D1 (4-2)final
Overbetuwe D1 Doorn D1 (2-0)final
Drienerlo D1 Oude IJsselstreek D1 (6-0)scheduled
UNO D1 Druten D1 (6-1)scheduled
Doetinchem D1 Avanti D1 (2-2)final
Dorsteti D1 Nijkerk D1 (2-2)final