Terug

Dames 3

Ondersteuning

Functie Naam
Trainer Koen Boschloo
Team Coach Linde van de Sandt

Aankomende speelronde

Thuis Uit Aanvang
Overbetuwe D3-O Wijchen D3 0:00

Verslagen

Stand

Pos. Team # Punten W G V
1 QZ D5 10 24 8 0 2
2 Westerduiven D2-O 10 20 6 2 2
3 Wijchen D3 9 18 5 3 1
4 Overbetuwe D3-O 8 17 5 2 1
5 Bemmel D3 10 15 4 3 3
6 Apeliotes D7 10 13 4 1 5
7 Nijmegen D8 9 9 2 3 4
8 Union D10 10 7 2 1 7
9 Arnhem D2-O 10 7 2 1 7
10 Druten D2-O 10 5 1 2 7

Wedstrijden

Datum Tegenstander Aanvang Locatie
5 mrt MHC Wijchen D3 n.n.b thuis
12 mrt Union D10 n.n.b uit
19 mrt MHC Bemmel 800 D3 n.n.b thuis
26 mrt HCQZ D5 n.n.b uit
2 apr N.S.H.C. Apeliotes D7 n.n.b thuis
16 apr AHC Velp D2-O n.n.b uit
23 apr Westerduiven D2-O n.n.b thuis
14 mei Hockey Club Druten D2-O n.n.b uit
21 mei NMHC Nijmegen D8 n.n.b thuis

Uitslagen

Thuis Uit Uitslag
ZONDAG 11 SEPTEMBER 2022
Bemmel D3 Westerduiven D2-O (2-5)final
Wijchen D3 Overbetuwe D3-O (2-2)final
QZ D5 Arnhem D2-O (7-0)scheduled
Apeliotes D7 Nijmegen D8 (0-2)final
Union D10 Druten D2-O (1-1)final
ZONDAG 18 SEPTEMBER 2022
Overbetuwe D3-O Union D10 (4-1)final
Druten D2-O Bemmel D3 (0-4)final
Nijmegen D8 Wijchen D3 (1-2)final
Arnhem D2-O Apeliotes D7 (0-4)scheduled
Westerduiven D2-O QZ D5 (2-1)scheduled
ZONDAG 25 SEPTEMBER 2022
QZ D5 Druten D2-O (8-1)scheduled
Bemmel D3 Overbetuwe D3-O (1-6)scheduled
Arnhem D2-O Nijmegen D8 (1-2)scheduled
Apeliotes D7 Westerduiven D2-O (3-2)scheduled
Union D10 Wijchen D3 (0-5)final
ZONDAG 2 OKTOBER 2022
Westerduiven D2-O Arnhem D2-O (4-0)scheduled
Nijmegen D8 Union D10 (2-3)final
Wijchen D3 Bemmel D3 (0-0)final
Overbetuwe D3-O QZ D5 (1-2)final
Druten D2-O Apeliotes D7 (0-1)scheduled
ZONDAG 9 OKTOBER 2022
Westerduiven D2-O Nijmegen D8 (3-2)final
QZ D5 Wijchen D3 (1-0)scheduled
Arnhem D2-O Druten D2-O (1-0)scheduled
Bemmel D3 Union D10 (3-2)final
Apeliotes D7 Overbetuwe D3-O (1-4)final
ZONDAG 30 OKTOBER 2022
Union D10 QZ D5 (0-5)final
Wijchen D3 Apeliotes D7 (2-1)final
Overbetuwe D3-O Arnhem D2-O (6-1)final
Druten D2-O Westerduiven D2-O (0-5)scheduled
Nijmegen D8 Bemmel D3 (1-1)final
ZONDAG 6 NOVEMBER 2022
Apeliotes D7 Union D10 (2-3)final
QZ D5 Bemmel D3 (3-5)scheduled
Druten D2-O Nijmegen D8 (1-1)final
Arnhem D2-O Wijchen D3 (1-1)final
Westerduiven D2-O Overbetuwe D3-O (1-1)final
ZONDAG 13 NOVEMBER 2022
Bemmel D3 Apeliotes D7 (2-3)scheduled
Wijchen D3 Westerduiven D2-O (3-2)final
Union D10 Arnhem D2-O (1-4)final
Overbetuwe D3-O Druten D2-O (6-1)final
QZ D5 Nijmegen D8 (1-0)final
ZONDAG 20 NOVEMBER 2022
Druten D2-O Wijchen D3 (0-2)final
Apeliotes D7 QZ D5 (0-1)scheduled
ZONDAG 27 NOVEMBER 2022
Westerduiven D2-O Bemmel D3 (3-3)final
Druten D2-O Union D10 (4-1)final
Nijmegen D8 Apeliotes D7 (1-1)scheduled
Arnhem D2-O QZ D5 (0-3)scheduled
ZONDAG 4 DECEMBER 2022
Arnhem D2-O Bemmel D3 (1-2)final
Westerduiven D2-O Union D10 (3-1)final