Terug

Dames Veterinnen A

Ondersteuning

Functie Naam
Trainer Marc Willemsen
Team Coach Petra Bloks
Team Coach Judith van Dieten
Team Coach Esther Hamoen

Aankomende speelronde

Thuis Uit Aanvang
Dieren DA Overbetuwe DA 11:00

Verslagen

Stand

Pos. Team # Punten W G V
1 Upward DB 6 18 6 0 0
2 Wageningen DB 6 13 4 1 1
3 Nijmegen DA 6 11 3 2 1
4 Apeldoorn DB 6 10 3 1 2
5 HCM DA 6 10 3 1 2
6 Dieren DA 5 8 2 2 1
7 Overbetuwe DA 5 8 2 2 1
8 Apeldoorn DA 6 7 2 1 3
9 Oosterbeek DB 6 5 1 2 3
10 Upward DC 6 4 1 1 4
11 Beuningen DB 6 3 1 0 5
12 Kromhouters DB 6 1 0 1 5

Wedstrijden

Datum Tegenstander Aanvang Locatie
27 okt MHC Dieren DA 11:00 uit
3 nov THCC De Kromhouters DB 11:45 thuis - Veld 3
10 nov HCM Arnhem DA 10:35 uit
17 nov Apeldoorn DA 13:30 thuis - Veld 3
24 nov WMHC DB 10:45 uit
1 dec Arnhemse Mixed Hockey Club Upward DB n.n.b thuis
8 mrt NMHC Nijmegen DA n.n.b uit
15 mrt Apeldoorn DB n.n.b thuis
22 mrt MHCBeuningen DB n.n.b uit
29 mrt Arnhemse Mixed Hockey Club Upward DC n.n.b thuis
5 apr M.H.C. Oosterbeek DB n.n.b uit
19 apr MHC Dieren DA n.n.b thuis
10 mei THCC De Kromhouters DB n.n.b uit
17 mei HCM Arnhem DA n.n.b thuis
24 mei Apeldoorn DA n.n.b uit
7 jun WMHC DB n.n.b thuis
14 jun Arnhemse Mixed Hockey Club Upward DB n.n.b uit

Uitslagen

Thuis Uit Uitslag
ZONDAG 8 SEPTEMBER 2019
Kromhouters DB Dieren DA 0-0
HCM DA Oosterbeek DB 5-0
Apeldoorn DA Upward DC 1-0
Wageningen DB Beuningen DB 3-1
Upward DB Apeldoorn DB 2-1
Overbetuwe DA Nijmegen DA 1-1
ZONDAG 15 SEPTEMBER 2019
Nijmegen DA Kromhouters DB 3-0
Apeldoorn DB Overbetuwe DA 0-2
Beuningen DB Upward DB 0-5
Upward DC Wageningen DB 0-2
Oosterbeek DB Apeldoorn DA 2-1
Dieren DA HCM DA 6-1
ZONDAG 22 SEPTEMBER 2019
Apeldoorn DB Nijmegen DA 5-1
Overbetuwe DA Beuningen DB 1-2
Upward DB Upward DC 5-0
Wageningen DB Oosterbeek DB 0-0
Apeldoorn DA Dieren DA 1-1
HCM DA Kromhouters DB 5-0
ZONDAG 29 SEPTEMBER 2019
Nijmegen DA HCM DA 2-2
Dieren DA Wageningen DB 1-0
Beuningen DB Apeldoorn DB 0-1
Kromhouters DB Apeldoorn DA 0-4
Upward DC Overbetuwe DA 1-1
Oosterbeek DB Upward DB 1-5
WOENSDAG 2 OKTOBER 2019
Beuningen DB Nijmegen DA 0-1
Oosterbeek DB Apeldoorn DB 2-2
ZONDAG 6 OKTOBER 2019
Apeldoorn DB Upward DC 2-1
Wageningen DB Kromhouters DB 4-1
Upward DB Dieren DA 2-0
Overbetuwe DA Oosterbeek DB 1-0
Apeldoorn DA HCM DA 1-2
WOENSDAG 9 OKTOBER 2019
Upward DC Beuningen DB 3-0
ZONDAG 13 OKTOBER 2019
Kromhouters DB Upward DB 0-5
HCM DA Wageningen DB 0-6
Nijmegen DA Apeldoorn DA 2-1