Organisatie

Algemeen Ondersteunende Commissies 
pasfoto
Lion Boeijen
Commissie maatschappelijke activiteiten
 
Sjoukje ten Broeke
Commissie maatschappelijke activiteiten
 
pasfoto
Petronette Castrop
Lid evenementencommissie
 
Katja Gerrits
Lid evenementencommissie
 
Meike Beekwilder
Lid evenementencommissie
 
Nico Reijnen
Lid evenementencommissie
 
Stephan van den Bremer
Website redactie
 
pasfoto
Noach Van Beusekom
Coördinator Sponsorcommissie
 
Erwin Poutsma
Relatie manager
 
Mariël de Vries
Coördinator accommodatiezaken
 
Theo van Heumen
Onderhoudsteam overig
 
Theo van Heumen
Onderhoudsteam overig
 
Hans Rutgers
Veldbeheerder
 
Marieke Bos
Coördinator barzaken
 
Algemene Leden Vergadering 
Mark van Duijnhoven
Lid kascommissie
 
Mirjam van Gaal
Lid kascommissie
 
Peter van Kempen
Vertrouwenscontactpersoon
 
Bar Commissie 
Anneke Rouwen
Lid
 
Ruben Jansen
Lid
 
Simone Pilon
Lid
 
Muriel Eeuwes
Lid
 
Harmke Scholberg
Lid
 
Edith Davina
Lid
 
pasfoto
Ingeborg Vergunst-Floot
Lid
 
Marcel Teunissen
Lid
 
pasfoto
Silke Wekema
Lid
 
Ruben Gerrits
Lid
 
José Meijs
Lid
 
Bestuur 
Robert Jan Kwaak
Voorzitter
 
Katja Gerrits
Secretaris
 
pasfoto
Cornald van Strien
Bestuurslid hockey
 
Ellen Meewis
Assistent penningmeester
 
Hockey Ondersteunende Commissies 
Guido van der Maeden
Coördinator Hockey Beleid
 
pasfoto
Sanne Hendriks-Hengeveld
Keeperschool Coördinator
 
Raoul Willems
Hockeyopleidingscoördinator
 
Guido van der Maeden
Indelingscoördinator
 
Claudia van Opstal
Coördinator Zaalhockey Jongste Jeugd
 
pasfoto
Cornald van Strien
Coördinator Hockey Operatie
 
Guido van der Maeden
Selectie Coördinator
 
Axel Schute
Coördinator Hokkies Angels
 
Paulien Wemmenhove
Coördinator Meisjes F, E en D8
 
Jacintha van Oosten
Coördinator Meisjes D11 en C
 
Maddy Wishaupt-Delvaux
Coördinator Meisjes B en A
 
pasfoto
Tomas Koelemaij
Coördinator Jongens F, E en D8
 
Frederik Heijer
Coördinator Jongens D11, C, B en A
 
Esther Hamoen
Coördinator Senioren
 
Mark Zey
Coördinator Trimmers
 
Judith van Dieten
Coördinator Meisjes D11 en C
 
Annette van der Meer
(Keeper) Materiaalbeheerder
 
Han Beekwilder
(Keeper) Materiaalbeheerder
 
pasfoto
Petra Bloks
Voorzitter Scheidsrechterscommissie
 
Annemieke Mink
Wedstrijdsecretariaat
 
pasfoto
Jaap van Oosten
Wedstrijdsecretariaat
 
LISA Leden InformatieSysteem&Administratie 
Katja Gerrits
Ledenadministratie
 
Ellen Meewis
Assistent penningmeester